Sortowacz paczek i listów w Erfurcie (m/w/d) 0
Dodano 2022-09-21 11:27
Koniec 2022-10-21 11:27
Dla jednego z naszych wieloletnich klientów poszukujemy osoby na stanowisko sortowacza poczty i listów (m/f/d) w Erfurcie.
Możliwość przejęcia przez firmę klienta!

Twoje zadania:
- Sortowanie listów według różnych kryteriów
- Obsługa urządzeń sortujących
- Wyjmowanie tac na listy przychodzące
- Opróżnianie przegródek i wyjmowanie pojemników na listy

Twój profil:
- Praktyczne doświadczenie w pracy jako pomocnik będzie dodatkowym atutem
- Motywacja i chęć do pracy
- Język niemiecki na poziomie min. A2
- Samodzielna praca, zaangażowanie i rzetelność beda dodatkowym atutem.

Co oferujemy:
- Na tym stanowisku otrzymasz umowę o pracę na czas nieokreślony!
- Wsparcie ze strony naszej firmy
- Mozliwosc korzystania z firmowego srodka transportu do i z pracy
- Mozliwosc skorzystania z firmowego zakwaterowania
- Pomoc w sprawach takich jak kasa chorych, meldunek
Komentarze i oferty